JÄMERÄ – Jūsų patikimas ir jaukus mūrinis namas

Kas yra Jämerä?

JÄMERÄ siūlo mūrinius namus, atitinkančius žemo energijos suvartojimo lygio reikalavimus, pradedant nuo architektūrinio projekto ir baigiant medžiagų komplektacija. Statybos darbų apimtys derinamos su klientu.
JÄMERÄ prekės ženklo individualiais namais iš akytojo betono Suomijoje prekiaujama nuo 1974 metų. Šie namai suprojektuoti, atsižvelgiant į šiaurės šalių klimato ypatumus, todėl yra vieni populiariausių mūrinių namų Suomijoje. JÄMERÄ namų konstruktyviniai elementai dabar gaminami Estijoje -gamykloje, kuri įrengta naudojantis aukštosiomis technologijomis, vadovaujant patyrusiam personalui.

JÄMERÄ namai statomi iš akytojo betono, todėl puikiai užtikrina pastato šiltumą, sandarumą, atsparumą ugniai, ilgaamžiškumą, malonų ir sveiką mikroklimatą. Mūrinis namas JÄMERÄ sukurtas gyvenimui be rūpesčių, kadangi eksploatacijos išlaidas visuomet galite kontroliuoti. Tai namas su aukštu energetinio efektyvumo lygiu, kurio viensluoksnės sienos iš akytojo betono išsaugo savo išskirtines savybes nepriklausomai nuo namo amžiaus. Mūriniai namai JÄMERÄ perduodami iš kartos į kartą. To įrodymas, individualūs namai iš akytojo betono, pastatyti Suomijoje 1930 metais, kurių paklausa didžiulė iki šiol.

JÄMERÄ kataloge pateikiamas platus paruoštų tipinių, tačiau nestandartinių projektų asortimentas. JÄMERÄ namą galima pastatyti pagal tipinį projektą jį papildant sprendimais, kurie parenkami atsižvelgiant į sklypo, kuriame statomas namas ypatumus bei konkrečius kliento pageidavimus. Taip pat galima užsisakyti medžiagas namo „dėžutei“ pagal savo projektą. JÄMERÄ atstovybėje galima užsakyti ir individualų projektą.

JÄMERÄ koncepcijoje sėkmingai apjungiamos iš pirmo žvilgsnio nesuderinamos kryptys – iš vienos pusės, lankstumas, užtikrinamas individualaus projektavimo, o iš kitos – standartinių, dydžio atžvilgiu idealiai vienos kitoms tinkančių statybinių medžiagų naudojimas.