JÄMERÄ – namas, turintis daug pranašumų

JÄMERÄ pranašumai

Išlaiko šilumą

Naujo JÄMERÄ namo „dėžutė“ statoma iš betono elementų, pagamintų to paties gamintojo, turinčių tikslius matmenis bei puikiai derančių tarpusavyje. Šilumą taupantys ir orui nepralaidūs konstrukcijų mazgai yra patikrinti juos praktiškai naudojant ilgą laiką.

Vienasluoksnė masyvi mūrinė „dėžutė“ akumuliuoja šilumą ir išlygina temperatūros svyravimus, todėl sumažina išlaidas šildymui žiemą ir suteikia patalpoms malonią vėsą vasarą.

Išorinės sienos JÄMERÄ projektuose statomos iš akytojo betono, kuris izoliuoja šilumą geriau nei visos kitos rinkoje siūlomos mūro medžiagos. Pagal šilumos išlaikymo savybes akytasis betonas pranoksta net medį.

Gyvendami JÄMERÄ namuose, jūs pamiršite skersvėjus, kadangi pagrindinei konstrukcijai naudojamas akytasis betonas pasižymi mažu oro pralaidumu. Tad namo sienos šilumą taupo net be apdailos.

Saugus

JÄMERÄ namai ypač atsparūs ugniai, kadangi akytasis betonas iš visų mūrinių statybinių medžiagų yra mažiausiai degus, todėl daug geriau apsaugo nuo gaisro negu paprastas betonas.

Namas, pastatytas iš ekologiškų mineralinės kilmės medžiagų, puikiai tiks žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos. JÄMERÄ akytojo betono sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, kurios galėtų išsiskirti eksploatuojant.

Nešiltintos vientisos vienasluoksnės išorinės sienos neturi rasos taško, todėl nėra pavojaus, kad sienos viduje galėtų skverbtis drėgmės kondensatas ir paskui atsirastų pelėsiai ar plyšiai, kaip dažnai nutinka didesnės drėgmės sąlygomis.

Pagrindinėje konstrukcijoje naudojamas akytasis betonas puikiai akumuliuoja patalpose esančią oro drėgmę. Todėl JÄMERÄ namuose užtikrinamas malonus vidaus klimatas ir tolygiai paskirstoma drėgmė.

JÄMERÄ namų statybai naudojamas akytasis betonas – ypač lengva medžiaga, bet ir gana tvirta, kad tiktų daugiaaukščiams namams statyti.

Ilgaamžis

JÄMERÄ mūriniai namai perduodami iš kartos į kartą ir nepraranda savo vertės net praėjus dešimtmečiams. Namo bei jo pagrindinės medžiagos – akytojo betono – savybės laikui bėgant nesikeičia.

JÄMERÄ akytasis betonas yra ypač atsparus drėgmei ir puikiai tinka statyti sienas patalpose, kur kaupiasi drėgmė. Kitaip nei medžio arba gipso plokštės, veikiamas drėgmės ir vandens akytasis betonas nebrinksta ir negenda.

Individualus

JÄMERÄ namai užtikrina puikias galimybes planuoti ir įgyvendinti individualaus pobūdžio sprendimus, pradedant langų forma ir baigiant arkų sienų bei nuožulnių lubų įrengimu.

Lauko apdailai galima naudoti tinką, fasado plytas arba medines apdailos medžiagas. Taip pat galima sėkmingai derinti kelis lauko apdailos variantus.

Vidaus apdailai irgi tinka visi įmanomi variantai, pradedant dažais ir tapetais, baigiant sienų plytelėmis ir molio tinku.

Akytojo betono sienose labai lengva išpjauti griovelius ir išgręžti ertmes kabeliams. Tai leidžia be jokių kliūčių reikiamose vietose įrengti visus objektus, priklausančius nuo elektros instaliacijų ir vamzdynų išdėstymo (pvz., lubų ir sienų šviestuvus, kriaukles, skalbykles ir kt.).